369487-2024 - Rezultāts
Lietuva – Parku apsaimniekošanas pakalpojumi – Lieporių parko priežiūros paslaugų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lieporių parko priežiūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Lieporių parko priežiūros paslaugų pirkimas
Iekšējais identifikators: 715668
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77313000 Parku apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000