370216-2024 - Rezultāts
Latvija – Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām – Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2024./2025.gada vasaras un ziemas sezonā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2024./2025.gada vasaras un ziemas sezonā
Apraksts: Alūksnes novada pašvaldības pagastu autoceļu ikdienas uzturēšana 2024./2025.gada vasaras un ziemas sezonā
Iekšējais identifikators: ANPAP 2024/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
Papildu klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 2
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 3
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Alsviķu pagastā attīrīšana no sniega- 4
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Annas pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Ilzenes pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunalūksnes pagastā attīrīšana no sniega- 1
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Jaunalūksnes pagastā attīrīšana no sniega- 2
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Kalncempju pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Malienas pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Mālupes pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Pededzes pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Veclaicenes pagastā attīrīšana no sniega- 1
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Veclaicenes pagastā attīrīšana no sniega- 2
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Zeltiņu pagastā attīrīšana no sniega
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Alūksnes novada pašvaldības autoceļu Ziemera pagastā attīrīšana no sniega