371319-2026 - Rezultāts
Lietuva – Transportlīdzekļu vilkšanas pakalpojumi – Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Utenos apskrities teritorijoje
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Utenos apskrities teritorijoje
Apraksts: Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo (transporto priemonių iškėlimo, užkėlimo, nukėlimo ir kt.) ir jų saugojimo paslaugos (toliau – paslaugos), siekiant užtikrinti viešąjį interesą ir policijos reikmes Utenos apskrities teritorijoje. Reikalavimai pirkimo objektui, paslaugų teikimo vietos ir apimtys pateikti kvietimo 1 priede „Techninė specifikacija“.
Iepriekšējs paziņojums: 730627-2024
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50118110 Transportlīdzekļu vilkšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 63121000 Uzglabāšanas un izsniegšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0