371572-2024 - Konkurss
Latvija – Lifti – Esošo liftu demontāža un jaunu pasažieru un kravas liftu piegāde un uzstādīšana Latvijas Universitātes ēkā Lielvārdes ielā 24, Rīgā
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Esošo liftu demontāža un jaunu pasažieru un kravas liftu piegāde un uzstādīšana Latvijas Universitātes ēkā Lielvārdes ielā 24, Rīgā
Apraksts: Esošo liftu demontāža un jaunu pasažieru un kravas liftu piegāde un uzstādīšana Latvijas Universitātes ēkā Lielvārdes ielā 24, Rīgā
Iekšējais identifikators: LU 2024/40
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Ir publicēts iepriekšējs informatīvs paziņojums.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42416100 Lifti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000