371592-2024 - Konkurss
Latvija – Mobilie telefoni – Mobilo telefona aparātu un planšetdatoru iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošajām iestādēm uz 3 gadiem
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mobilo telefona aparātu un planšetdatoru iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošajām iestādēm uz 3 gadiem
Apraksts: Mobilo telefona aparātu un planšetdatoru iegāde Iekšlietu ministrijas padotībā esošajām iestādēm uz 3 gadiem
Iekšējais identifikators: IeM IC 2024/7
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32250000 Mobilie telefoni
5. Daļa
Daļa: LOT-0000