See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Marijampolės Vytauto Didžiojo parko teritorijos gėlynų įrengimo ir priežiūros paslaugos
Apraksts: Marijampolės savivaldybės administracija vykdydama šį viešąjį pirkimą, numato įsigyti Marijampolės Vytauto Didžiojo parko teritorijos gėlynų įrengimo ir priežiūros paslaugas.
Iekšējais identifikators: 716232
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000