373809-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Microsoft licencijų nuomos ir konsultavimo paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Microsoft licencijų nuomos ir konsultavimo paslaugų pirkimas
Apraksts: Numatoma įsigyti Microsoft arba lygiaverčių licencijų nuomos ir konsultavimo paslaugas
Iekšējais identifikators: 728122
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1