2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvniecības informācijas sistēmas uzturēšana un pilnveidošana
Apraksts: Būvniecības informācijas sistēmas uzturēšana un pilnveidošana
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi