375079-2025 - Rezultāts
Latvija – Notekūdeņu sūknēšanas mašīnas – Hidrodinamiskās automašīnas iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Hidrodinamiskās automašīnas iegāde
Apraksts: Vienas Hidrodinamiskās automašīnas iegāde, kuru tehniskās specifikācijas ir norādītas 1.pielikumā saskaņā ar Līguma projekta (2.pielikums) noteikumiem
Iekšējais identifikators: UDEKA2025/15
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144410 Notekūdeņu sūknēšanas mašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000