375310-2024 - Konkurss
Lietuva – Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli – LSMU studentų praktiniams darbams reikalingos medžiagos ir instrumentai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LSMU studentų praktiniams darbams reikalingos medžiagos ir instrumentai
Apraksts: Pirkimo objektas skaidomas į 32 atskiras dalis
Iekšējais identifikators: 728247
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33126000 Zobārstniecības iekārtas, 33131000 Zobārstniecības rokas instrumenti, 33131100 Zobārstniecības ķirurģiskie instrumenti, 33131110 Dentālās stangas, zobu birstītes, mīksto audu retraktori un pulētāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pjezo gilintuvai (1)
Apraksts: 1 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Grąžteliai (2)
Apraksts: 2 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lentulo spiralės, k-failai, poliravimo gumytės (3)
Apraksts: 3 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Matricos ir jų laikikliai (4)
Apraksts: 4 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Plokštelių perbazavimo medžiagos (5)
Apraksts: 5 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Vaškas (6)
Apraksts: 6 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Gipsas (7)
Apraksts: 7 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pagalbinės medžiagos (8)
Apraksts: 8 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Vienpusė artikuliacinė folija (9)
Apraksts: 9 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Dvipusė artikuliacinė folija (10)
Apraksts: 10 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: SPK ir kalibraciniai grąžtai (11)
Apraksts: 11 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Stiklo pluošto juostelės (12)
Apraksts: 12 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Sauskaiščiai (13)
Apraksts: 13 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Fantomų dantys ir dantenos (14)
Apraksts: 14 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Polimerizacijos lempos (15)
Apraksts: 15 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pagalbinės medžiagos (16)
Apraksts: 16 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Vienkartinės medžiagos (17)
Apraksts: 17 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Odontologiniai instrumentai (18)
Apraksts: 18 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Retrakciniai siūlai (19)
Apraksts: 19 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Šalčio testas (20)
Apraksts: 20 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Tarpdančių siūlas (21)
Apraksts: 21 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Medžiagos koferdamos sistemai (22)
Apraksts: 22 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Silikonai ir adhezyvas (23)
Apraksts: 23 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Sąkandžio registras ir priedai (24)
Apraksts: 24 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Alginatinė atspaudinė medžiaga (25)
Apraksts: 25 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Cementai (26)
Apraksts: 26 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Dentinas (27)
Apraksts: 27 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Kompozitas laikinoms karūnėlėms ir priedai (28)
Apraksts: 28 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Kompozitai ir surišėjas (29)
Apraksts: 29 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Ėsdinimo gelis (31)
Apraksts: 31 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Silanai (31)
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Atspaudiniai šaukštai (32)
Apraksts: 32 pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 32