See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Genomo įrangos pirkimas
Apraksts: Perkama genomo duomenų saugojimo analizės ir apdorojimo įranga bei priemonės
Iekšējais identifikators: 724869
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Genomo analizės įranga – serveris „Tarnybinė stotis“
Apraksts: Perkama genomo duomenų analizės įranga
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Kompiuterizuota darbo vieta darbui su genomo duomenimis
Apraksts: Kompiuterizuota darbo vieta ir priemonės darbui su genomo duomenimis
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Genomo duomenų centrų įranga
Apraksts: įranga - spintos, nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, tinklo valdymo komutatoriai;
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Genetinių duomenų įranga saugojimui ir apdorojimui
Apraksts: Genomo įranga -serveriai duomenų saugojimui ir apdorojimui
Iekšējais identifikators: 4