Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92312000 Mākslinieciskie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72212520 Multivides programmatūras izstrādes pakalpojumi, 39154000 Izstāžu iekārtas
Izpildes vieta
Pasta adrese: Jāņa ielā 17
Pilsēta: Ventspils
Pasta indekss: LV-3601