377776-2024 - Rezultāts
Latvija – Komandējumu pakalpojumi – Komandējumu pakalpojumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Komandējumu pakalpojumi
Apraksts: Komandējumu pakalpojumi
Iekšējais identifikators: LVPK2024/03
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79997000 Komandējumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000