378051-2024 - Konkurss
Lietuva – Konteineri ražošanas atkritumiem – Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms
Apraksts: Perkami konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (30 m3 ir 15 m3)
Iekšējais identifikators: 722471
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44613800 Konteineri ražošanas atkritumiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis. Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (30 m3)
Apraksts: Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (30 m3) - 34 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis. Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (15 m3) (1)
Apraksts: Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (15 m3) - 10 vnt.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 1. Pirkimo dalis. Konteineriai didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėms (30 m3) (1)