378476-2024 - Rezultāts
Latvija – Mērinstrumenti – Meža monitoringa mēriekārtu piegāde un uzstādīšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Meža monitoringa mēriekārtu piegāde un uzstādīšana
Apraksts: Meža monitoringa mēriekārtu piegāde un uzstādīšana
Iekšējais identifikators: MPS 2024/33
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38300000 Mērinstrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000