See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: V. Kudirkos g. nuo Gumbinės g. iki Vilniaus g. remonto darbai
Apraksts: V. Kudirkos g. nuo Gumbinės g. iki Vilniaus g. remonto darbai
Iekšējais identifikators: 715167
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000