See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Knygų pirkimas (11. konkretus pirkimas sukurtos DPS pagrindu; tiekėjui UAB "Alma Littera")
Apraksts: 11 konkretus pirkimas, skelbimas pildomas tiekėjo UAB "Alma Littera" sutarčiai.
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 22113000 Grāmatas bibliotēkām
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 3 pirkimo dalis
Apraksts: knygos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 5 pirkimo dalis
Apraksts: Knygos
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 8 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 9 pirkimo dalis
Iekšējais identifikators: 4