378752-2024 - Plānošana
Latvija – Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti – Saimniecības preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Iepriekšējs informatīvs paziņojums vai periodisks informatīvs paziņojums, ko izmanto tikai informācijai
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saimniecības preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Apraksts: Saimniecības preču piegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti