2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: CSA poligona “Janvāri” gāzes savākšanas, filtrāta savākšanas un attīrīšanas sistēmu papildināšana, krātuves vaļņu profilēšana un krātuves neaktīvās daļas pārklāšana
Apraksts: CSA poligona “Janvāri” gāzes savākšanas, filtrāta savākšanas un attīrīšanas sistēmu papildināšana, krātuves vaļņu profilēšana un krātuves neaktīvās daļas pārklāšana
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana