380972-2024 - Konkurss
Lietuva – Autobusi ar pazeminātu grīdu – Žemagrindžiai, vienaaukščiai (M3CE klasės) elektra varomi autobusai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Žemagrindžiai, vienaaukščiai (M3CE klasės) elektra varomi autobusai
Apraksts: Žemagrindžiai vienaaukščiai (M3CE klasės) elektra varomi autobusai 4 vienetai
Iekšējais identifikators: 726063
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121400 Autobusi ar pazeminātu grīdu
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 4