382180-2024 - Rezultāts
Latvija – Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi – Ceļojumu aģentūru pakalpojumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ceļojumu aģentūru pakalpojumi
Apraksts: Ceļojumu aģentūru pakalpojumi
Iekšējais identifikators: EM 2024/8
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000