382562-2024 - Tiešas piešķiršanas priekšpaziņojums
Lietuva – Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi – Personalo valdymo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos informacinės sistemos priežiūros ir vystymo paslaugų pirkimas, Nr. 2932
Brīvprātīgas ex ante pārskatāmības paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Personalo valdymo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos informacinės sistemos priežiūros ir vystymo paslaugų pirkimas, Nr. 2932
Apraksts: Perkamas objektas ir preliminarūs kiekiai nurodyti pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 722831
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72210000 Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1