2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos Rokiškio rajono savivaldybėje
Apraksts: Rokiškio rajono savivaldybės administracija 2025 metais planuoja skelbti Keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos Rokiškio rajono savivaldybėje paslaugų pirkimą (prisegtas dokumentas).
Iekšējais identifikators: 728687
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000