38507-2026 - Rezultāts
Lietuva – Medicīniskās ierīces – Video artroskopinė sistema DHC
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Video artroskopinė sistema DHC
Apraksts: Video artroskopinė sistema perkama VšĮ Respublikinei Klaipėdos ligoninei. Pirkime pasiūlymai bus vertinami paga kainos ir kokybės kriterijų.
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0