2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mitrumizturīga gofrēta kartona kastu meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde
Apraksts: Mitrumizturīga gofrēta kartona kastu meža stādu uzglabāšanai un pārvadāšanai iegāde
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 22993400 Gofrētais papīrs vai kartons