386238-2024 - Konkurss
Lietuva – Ēku elektrotehnisko un mehānisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi – Duomenų centrų priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duomenų centrų priežiūros paslaugos
Apraksts: Pirkimo objektas - Duomenų centrų priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 728507
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50710000 Ēku elektrotehnisko un mehānisko iekārtu remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 31400000 Akumulatori, galvaniskie elementi un galvaniskās baterijas, 42512000 Gaisa kondicionēšanas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II pirkimo objekto dalis
Iekšējais identifikators: 2