2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinė su plovykla) Vaidoto g. 209 Kaune, darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai (NUTRAUKTAS)
Apraksts: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinė su plovykla) Vaidoto g. 209 Kaune, darbo projekto parengimo paslaugos ir statybos darbai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45223720 Degvielas uzpildes staciju celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0