386619-2024 - Konkurss
Latvija – Remonta un apkopes pakalpojumi – Mehāniskās un dabiskās ventilācijas sistēmu tīrīšana Rīgas Tehniskās universitātes vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mehāniskās un dabiskās ventilācijas sistēmu tīrīšana Rīgas Tehniskās universitātes vajadzībām
Apraksts: Mehāniskās un dabiskās ventilācijas sistēmu tīrīšana Rīgas Tehniskās universitātes vajadzībām
Iekšējais identifikators: RTU 2024/43
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Izsludināts iepriekšējs informatīvs paziņojums
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000