386828-2026 - Konkurss
Lietuva – Traktori – Ratinis traktorius
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ratinis traktorius
Apraksts: Bendrovė planuoja įsigyti naują ratinį traktorių
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 16700000 Traktori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0