387379-2024 - Rezultāts
Latvija – Aģentūru administratīvie pakalpojumi – Ārvalstu studentu piesaistes un atlases pakalpojumu nodrošināšana RTU vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsĀrvalstu studentu piesaistes un atlases pakalpojumu nodrošināšana RTU vajadzībām
AprakstsĀrvalstu studentu piesaistes un atlases pakalpojumu nodrošināšana RTU vajadzībām
Iekšējais identifikatorsRTU 2024/10
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75120000 Aģentūru administratīvie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0008
NosaukumsMEKSIKA/MEXICO