387560-2024 - Konkurss
Lietuva – Aprīkojums datu pārraides iekārtām – Nuotolinio nuskaitymo vandens tiekimo apskaitos sistemos sukūrimas Molėtų rajono savivaldybėje
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nuotolinio nuskaitymo vandens tiekimo apskaitos sistemos sukūrimas Molėtų rajono savivaldybėje
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti geriamojo vandens, karšto vandens ir šilumos apskaitos prietaisų duomenų daugiabučiuose, individualiuose gyvenamuose namuose, kituose objektuose arba šuliniuose nuskaitymo Įrangą, Įrangos montavimo, programavimo ir konfigūravimo darbus ir nuotolinio duomenų surinkimo ir perdavimo sistemos (tinklo) įrengimą daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, individualiuose namuose ir juridinių asmenų eksploatuojamuose pastatuose arba šuliniuose.
Iekšējais identifikators: 709486
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32581000 Aprīkojums datu pārraides iekārtām
Papildu klasifikācija (cpv): 32441000 Telemetrijas iekārta, 72318000 Datu pārraides pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000