387949-2024 - Konkurss
Lietuva – Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi – Sporto paskirties pastato V. Mirono g. 3, Kaune, statybos projektinių pasiūlymų, techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Sporto paskirties pastato V. Mirono g. 3, Kaune, statybos projektinių pasiūlymų, techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos sporto paskirties pastato V. Mirono g. 3, Kaune, statybos projektinių pasiūlymų, techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Detalūs reikalavimai paslaugoms, paslaugų suteikimo terminai nurodyti sutarties projekte ir jos prieduose (Techninėje užduotyje).
Iekšējais identifikators: 726112
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1