See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kauno MBA ir Zabieliškio MAR atliekų rūšiavimo įrenginių Bakchus ir PAAL remonto ir aptarnavimo paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kauno MBA ir Zabieliškio MAR atliekų rūšiavimo įrenginių Bakchus ir PAAL remonto ir aptarnavimo paslaugas.
Iekšējais identifikators: 721890
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Žr. pirkimo dokumentus.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50530000 Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000