2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Specialios paskirties automobiliai
Apraksts: Perkami specialios paskirties automobiliai. Informacija apie Pirkimą pateikiama pirkimo dokumentuose.
Iekšējais identifikators: 703534
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000