388463-2026 - Konkurss
Lietuva – Palīgierīces invalīdiem – Bėginės kėlimo sistemos, montuojamos į lubas, skirtos asmenims su negalia perkelti.
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bėginės kėlimo sistemos, montuojamos į lubas, skirtos asmenims su negalia perkelti.
Apraksts: Bėginės kėlimo sistemos, montuojamos į lubas, skirtos asmenims su negalia perkelti, įskaitant įrangos pristatymą, montavimą, sukonfigūravimą ir personalo apmokymą dirbti su įranga. Pirkimo objektas skaidomas į 3 atskiras dalis.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196200 Palīgierīces invalīdiem
Papildu klasifikācija (cpv): 42416300 Pacēlāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Stacionarūs lubiniai keltuvai su skersine bėgine sistema, skirti asmenims su negalia perkelti.
Apraksts: Stacionarūs lubiniai keltuvai su skersine bėgine sistema, skirti asmenims su negalia perkelti. Išsamesnė perkamų prekių informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas).
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Sutartis galioja iki visiško prievolių įvykdymo (kol bus išnaudota Pradinės Sutarties vertė, bet jos terminas negali būti ilgesnis kaip 4 (keturi) mėnesiai. Šalių abipusiu rašytiniu Susitarimu Sutartis tomis pačiomis sąlygomis (nedidinant Sutarties kainos) gali būti pratęsta 1 (vieną) kartą 1 (vienam) mėnesiui, jeigu yra išlikęs poreikis ir esant Specialiųjų sąlygų 4.2 p. nurodytoms aplinkybėms.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Stacionari lubinė kėlimo sistema su treniravimo moduliu, skirta asmenims su negalia perkelti.
Apraksts: Stacionari lubinė kėlimo sistema su treniravimo moduliu, skirta asmenims su negalia perkelti. Išsamesnė perkamų prekių informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 3 priedas).
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Stacionarūs lubiniai keltuvai, su vieno bėgio sistema, skirti asmenims su negalia perkelti.
Apraksts: Stacionarūs lubiniai keltuvai, su vieno bėgio sistema, skirti asmenims su negalia perkelti. Išsamesnė perkamų prekių informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 4 priedas).
Iekšējais identifikators: 3