388860-2024 - Konkurss
Lietuva – Farmācijas izstrādājumi – Vaistai, kurių nėra CPO LT kataloge, VšĮ Pasvalio ligoninei
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaistai, kurių nėra CPO LT kataloge, VšĮ Pasvalio ligoninei
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti vaistus, kurių nėra CPO LT kataloge, VšĮ Pasvalio ligoninei. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede ,,Techninė specifikacija“ ir specialiųjų pirkimo sąlygų 10 priede ,,Sutarties projektas“.
Iekšējais identifikators: 725724
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 p. d. - Colomycin
Apraksts: Perkami vaistai Colomycin.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 p. d. - Prontosan
Apraksts: Perkami vaistai Prontosan.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 p. d. - Edoxabanum
Apraksts: Perkami vaistai Edoxabanum.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 p. d. - Sol. Metylenomelis
Apraksts: Perkami vaistai Sol. Metylenomelis.
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 p. d. - Nadroparino kalcio druska
Apraksts: Perkami vaistai Nadroparino kalcio druska.
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 p .d. - Tab. Cantalin
Apraksts: Perkami vaistai Tab. Cantalin.
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 p. d. - Sol. Otipax
Apraksts: Perkami vaistai Sol. Otipax
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 p. d. - Sol. Octostim
Apraksts: Perkami vaistai Sol. Octostim.
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 p. d. - Omnipaque (1)
Apraksts: Perkami vaistai Omnipaque (350 mg/l 50 ml).
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 p. d. - Omnipaque (2)
Apraksts: Perkami vaistai Omnipaque (350 mg/l 100 ml).
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 p. d. - Omnipaque (3)
Apraksts: Perkami vaistai Omnipaque (647 mg/l 100 ml).
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 p. d. - Natrio chloridas
Apraksts: Perkami vaistai Natrio chloridas.
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13 p. d. - Gricerolio trinitras
Apraksts: Perkami vaistai Gricerolio trinitras.
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14 p. d. - Senergy spinale
Apraksts: Perkami vaistai Senergy spinale.
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15 p. d. - Aceticisteinas
Apraksts: Perkami vaistai Aceticisteinas.
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16 p. d. - Aktyvioji anglis
Apraksts: Perkami vaistai Aktyvioji anglis.
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17 p. d. - Efidrino hidrochloridas
Apraksts: Perkami vaistai Efidrino hidrochloridas.
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18 p. d. - Glikozė
Apraksts: Perkami vaistai Glikozė.
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19 p. d. - Kalcio gliukonatas
Apraksts: Perkami vaistai Kalcio gliukonatas.
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20 p .d. - Ketaminas
Apraksts: Perkami vaistai Ketaminas.
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21 p. d. - Labetalolis (amp.)
Apraksts: Perkami vaistai Labetalolis (amp.).
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22 p. d. - Labetalolis (tab.)
Apraksts: Perkami vaistai Labetalolis (tab.).
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23 p. d. - Mizoprostolis
Apraksts: Perkami vaistai Mizoprostolis.
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24 p. d. - Natrio tiosulfatas
Apraksts: Perkami vaistai Natrio tiosulfatas.
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25 p. d. - Fitomenadionas
Apraksts: Perkami vaistai Fitomenadionas.
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26 p. d. - Tiopentalio natrio druska
Apraksts: Perkami vaistai Tiopentalio natrio druska.
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27 p. d. - Verapamilio hidrohloridas
Apraksts: Perkami vaistai Verapamilio hidrohloridas.
Iekšējais identifikators: 27