See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ogres pilsētas mobilitātes plāna izstrāde
Apraksts: Ogres pilsētas mobilitātes plāna izstrāde
Iekšējais identifikators: ONP2023/92
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73300000 Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde
5. Daļa
Daļa: LOT-0001