390049-2024 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskie pakalpojumi – REKONSTRAVIMO PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: REKONSTRAVIMO PROJEKTAVIMO PASLAUGŲ PIRKIMAS
Apraksts: Statinio eskizinio projektinio pasiūlymo parengimas, pilnos komplektacijos projektinių pasiūlymų parengimas, techninio ir tvarkybos darbų projektų parengimas, statybą leidžiančio dokumento gavimas, projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
Iepriekšējs paziņojums: 726192-2023
Iekšējais identifikators: 728884
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1