390704-2026 - Konkurss
Lietuva – Tīkla komponenti – Ugniasienių sistema (SAK)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ugniasienių sistema (SAK)
Apraksts: Ugniasienių sistema (SAK)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32422000 Tīkla komponenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0