See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KROVINIŲ PERVEŽIMO SUNKVEŽIMIAIS SU SAVIVARTĖMIS PUSPRIEKABĖMIS, KURIŲ KELIAMOJI GALIA NE MAŽESNĖ NEI 24 T, PASLAUGOS, Nr. 795
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti krovinių pervežimo sunkvežimiais su savivartėmis puspriekabėmis, kurių keliamoji galia ne mažesnė nei 24 t, paslaugas
Iekšējais identifikators: 696021
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60181000 Smago automašīnu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0000