See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Prokuratūras informācijas sistēmas un e-pakalpojumu uzturēšana, izmaiņu izstrāde un ieviešana
Apraksts: Prokuratūras informācijas sistēmas un e-pakalpojumu uzturēšana, izmaiņu izstrāde un ieviešana
Iekšējais identifikators: LRP 2021/7
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001