3922-2024 - Rezultāts
Latvija – Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi – Vispārīgā vienošanās Madonas novada pašvaldības būvju tehniskajai apsekošanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās Madonas novada pašvaldības būvju tehniskajai apsekošanai
Apraksts: Madonas novada pašvaldības būvju tehniskā apsekošana
Iekšējais identifikators: MNP 2023/33
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71630000 Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās Madonas novada pašvaldības ēku tehniskajai apsekošanai