See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Avarinių situacijų likvidavimo vandentiekio ir nuotekų tinkluose darbų pirkimas
Apraksts: Avarinių situacijų likvidavimo vandentiekio ir nuotekų tinkluose darbų pirkimas. Pirkimo objektas skaidomas į 4 pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.): I p.o.d. – Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje; II p.o.d. – Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje; III p.o.d. - Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje; IV p.o.d. - Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje.
Iekšējais identifikators: 729093
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje
Apraksts: Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje
Apraksts: Darbų atlikimas Nėries upės baseino dešinėje (pietinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje
Apraksts: Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje
Apraksts: Darbų atlikimas Nėries upės baseino kairėje (šiaurinėje) pusėje kultūros paveldo zonoje
Iekšējais identifikators: 4