2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos energijos tiekimas, eksploatuojant Stonaičių socialinės globos namų katilinę, adresu Babrungo g. 10, Stonaičių k., Plungės r.
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Šilumos energijos tiekimą, eksploatuojant Stonaičių socialinės globos namų katilinę, adresu Babrungo g. 10, Stonaičių k., Plungės r.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09320000 Tvaiks, karstais ūdens un saistītie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0