393238-2024 - Konkurss
Lietuva – Mēbeles – Baldai auditorijoms Nr. 1118/2024/TF
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Baldai auditorijoms Nr. 1118/2024/TF
Apraksts: Pirkimo objektas – baldai auditorijoms, jų pristatymas ir sumontavimas, kuriam keliami reikalavimai pateikti šių Specialiųjų pirkimo sąlygų priede Nr. 1 „Techninė specifikacija“ .
Iekšējais identifikators: 722762
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0000