393490-2024 - Rezultāts
Lietuva – Elektriskie autobusi – Nauji žemagrindžiai elektriniai autobusai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Nauji žemagrindžiai elektriniai autobusai
Apraksts: Perkantysis subjektas v numato įsigyti žemagrindžius elektrinius autobusus (4 vnt). Pirkimas atliekamas pagal Aplinkos projektų valdymo agentūros skirtą finansavimą pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2021 m. sąmatą detalizuojančio plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2021 m. balandžio 21 d. įsakymu Nr. D1-237 „Dėl Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2021 m. sąmatą detalizuojančio plano patvirtinimo“, 1.2.4.2 papunkčio priemonę „Viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas ir (ar) plėtra, skatinant naudoti elektra, biometanu, suslėgtomis gamtinėmis dujomis, suskystintomis gamtinėmis dujomis varomas transporto priemones“
Iekšējais identifikators: 713364
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144910 Elektriskie autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000