393566-2024 - Konkurss
Lietuva – Juridisko konsultāciju pakalpojumi – 27173 Geležinkelių tinklo veiklos rezultatų gerinimo sistemos ir modelio sukūrimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 27173 Geležinkelių tinklo veiklos rezultatų gerinimo sistemos ir modelio sukūrimo paslaugos
Apraksts: Geležinkelių tinklo veiklos rezultatų gerinimo sistemos ir modelio sukūrimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 723717
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79111000 Juridisko konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72221000 Uzņēmējdarbības analīzes konsultāciju pakalpojumi, 79130000 Juridiskās dokumentācijas un sertificēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000