393643-2024 - Rezultāts
Latvija – Datoru iekārtas un piederumi – Par datortehnikas piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par datortehnikas piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Apraksts: Par datortehnikas piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Iekšējais identifikators: VRAA 2022/13/AK/CI-123
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Nepārtrauktas elektrobarošanas avoti (UPS)