394611-2024 - Konkurss
Lietuva – Kompresori – Mažas oro kompresorius
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mažas oro kompresorius
Apraksts: Mažas oro kompresorius 1 vnt. , skirtas ugniagesių gelbėtojų eksploatuojamų kvėpavimo organų apsaugos aparatų suslėgto oro balionų pildymui oru
Iekšējais identifikators: 729250
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42123000 Kompresori
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1