2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Metrologinė patikra (Skelbiama apklausa)
Apraksts: Metrologinė patikra. Pagal patvirtintą pirkimų planą biudžetas šiam pirkimui ne didesnis kaip 1815,00 Eur su PVM 36 kalendorinių mėnesių laikotarpiui. Sutartis bus sudaroma maksimalaus biudžeto sumai, pasiūlymas vertinamas pagal bendrą pasiūlymo kainą+ papildomi balai už socialinio kriterijaus įgyvendinimą. Laimėjęs Tiekėjas įsipareigoja atvykti ir atlikti patikrą globos namuose (Prūdiškių g. 59, Prūdiškių k., Vilniaus r.) arba įsipareigoja atvykti, paimti prietaisus, atlikti metrologiją ir grąžinti prietaisus atgal, arba kitais būdais susiorganizuoti prietaisų paėmimą ir grąžinimą. Metrologinė patikra turi būti atlikta ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo priėmimo.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50410000 Mērījumu, testēšanas un pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Daudzums: 1